Reģistrācija

67553339, 20289289

Visas nedēļas garumā strādājam no 8.00 - 20.00

Brīvdienās un svētku dienās pieņem dežūrārsts bez pieraksta, dzīvās rindas kārtībā

Zviedru kvalitātes mutes higiēnas preces TePe tagad pieejami klīnikā Denta

TePe ir zviedru uzņēmums, kas ražo un pārdod augstas kvalitātes mutes higiēnas produktus kopš 1965.gada. Ilgstoša sadarbība ar zobārstniecības speciālistiem padarījusi TePe par  vadošo zīmolu profilaktiskās zobu kopšanas nozarē. Visu produktu izstrāde, attīstība un ražošana notiek uzņēmuma birojā Malmē, Zviedrijā.

TePe lietotājam draudzīgās zobu sukas izstrādātas efektīvai un saudzīgai aplikuma notīrīšanai. Daudzveidīgi modeļi dažādos izmēros ik dienas palīdz veikt mutes dobuma kopšanu pieaugušajiem un bērniem.

TePe Supreme

Mīksti sariņi divos līmeņos uzlabo piekļuvi. Garākie sariņi tīra tālāko zonu starp zobiem un gar smaganām, savukārt  īsākie sariņi efektīvi tīra pārējo zobu virsmu.

TePe Nova

Speciālās formas gals nodrošina maksimālu piekļuvi grūti aizsniedzamam zonām, īpasi ap tālākajiem zobiem. Ergonomisks, neslīdošs rokturis un konusveida sukas galviņa.

TePe Compact Tuft

Maza, slīpa sukas galviņa ar blīvu, noapaļotu sariņu kūlīti. Ideāli piemērota precīzai tādu zonu, kurām nepieciešama īpaša uzmanība tīrīšanai.

TePe  Special Care

Suka ar 12 000 sevišķi mīkstiem sariņiem ieteicama pēc mutes dobuma ķirurģiskām operācijām un pacientiem ar ļoti sāpīgiem un jutīgiem mutes dobuma audiem. Divi sukas galviņas izmēri: Parastā (sarkana), kompaktā (zila).

TePe mēles tīrītājs

Holitozi visbiežāk izraisa baktērijas uz mēles. Notīrot baktērijas ar mēles tīrītāju, iespējams samazināt sliktu elpu un uzlabot mutes veselību. TePe mēles tīrītājam ir slaida forma, tas samazina vemšanas refleksu, un atvieglo piekļūšanu dziļāk mutē. Tam ir trīs profilētas tīrīšanas virsmas, kas nodrošina efektīvu   baktēriju noņemšanu.

Zobu bakstāmie TePe EasyPick

Zobstarpu  tīrīšana kļuvusi vienkārša, piemērota daudzām lietotāju grupām. Silikona pārklājums efektīvi notīra aplikumu, tas ir patīkams, saskaroties ar smaganām. Droši lietot ap ortodontiskajām  ierīcēm, implantiem un tiltiem. EasyPick pieejami divi konusveida izmēri – XS/S un M/L, lai piekļūtu gan ciešām, gan plašām zobstarpām. Tos nedrīkst ar spēku spiest zobu starpās.

TePe zobstarpu birstīte

Oriģinālo TePe zobstarpu birstīšu klāstā ir deviņu izmēru birstītes, katra savā krāsā, kas atbilst gan šauram, gan plašām zobstarpām. Visām birstītēm ir ar plastmasu pārklāta stieplīte, kas nodrošina saudzīgu tīrīšanu.

TePe gēls smaganām ar  hlorheksidīnu un fluorīdu

Šajā antibakteriālajā gelā apvienotas hlorheksidīna (0.2%) un fluorīda (0.32% NaF) priekšrocības, nodrošinot divkāršu smaganu un zobu aizsardzību.  Hlorheksidīns iedarbojas, novēršot aplikuma veidošanos un smaganu iekaisumu, savukārt fluorīds novērš kariesa rašanos un aizsargā jutīgās sakņu virsmas.

TePe produkciju jautā zobārstam vai klīnikas kasē.