Reģistrācija

67553339, 20289289

Visas nedēļas garumā strādājam no 8.00 - 20.00

Brīvdienās un svētku dienās pieņem dežūrārsts bez pieraksta, dzīvās rindas kārtībā

Pacientu ievērībai!!!

  1. Pacientus klīnikā bez pieraksta nepieņemam. Pirms ierašanās obligāti zvaniet uz reģistratūru, lai mēs varētu Jūs nodrošināt ar speciālistu, kurš ir pieejams. Mums, tas ir ļoti svarīgi, jo nepieciešams plānot apmeklējumu laiku, lai mēs spētu veikt kabinetu pastiprinātu dezinfekciju. (Šis neatiecas uz mūsu dežūrpunktu, kurā no piektdienas līdz svētdienai tiek pieņemti pacienti 24 h režīmā).
  2. Ienākot un izejot no klīnikas, atcerieties dezinficēt rokas.
  3. Apmeklējot SIA”Klīniku Dentu” pie reģistratūras Jums tiks mērīta ķermeņa temperatūra.
  4. Jums būs ar parakstu jāapliecina, ka Jums nav elpceļu infekcijas pazīmes – iesnas, klepus, paaugstināta ķermeņa temperatūra.
  5. Jāapliecina, ka pēdējo 14 dienu laikā neesat apmeklējis un neesat bijis saskarē ar personu, kas apmeklējusi COVID-19 skartās valstis, un Jums nav neviens no 4. punktā minētajiem simptomiem.
  6. Zobārsts kabinetā Jums liks skalot  mutes dobumu vismaz 30 sekundes ar Chlorhexidini 0,2 %.

Pacientu drošības nolūkos, apliecinām, ka mūsu darbiniekiem katru dienu tiek mērīta ķermeņa temperatūra, lai nodrošinātu, ka klīnikā strādā tikai veseli darbinieki.

Higiēnas un dezinfekcijas plāns klīnikā tiek ievērots pastiprināti, un tiek ievēroti visi SPKC un Veselības ministrijas norādījumi.

Tā kā mums ir daudz pacientu ar akūtām sāpēm, kuriem ir nepieciešama mūsu speciālistu palīdzība, lūdzam cilvēkus ar COVID-19 simptomiem nepakļaut riskam zobārstus un atbalsta personālu.