Reģistrācija

67553339, 20289289

Visas nedēļas garumā strādājam no 8.00 - 20.00

Brīvdienās un svētku dienās pieņem dežūrārsts bez pieraksta, dzīvās rindas kārtībā

Protezēšana

Mūsu uzdevums ir cīnīties par katru zobu, bet, ja zobs ir nopietni bojāts vai izkritis, zobārstniecības centra SIA”Klīnika Denta“ zobārsti-protēzisti ar prieku Jums palīdzēs, uzstādot izņemamu vai neizņemamu protēzi, aizstājot zaudētos vai atjaunojot bojātos zobus.

Mēs garantējam, ka protēzes tiks izgatavotas, izmantojot jaunākās zobārstniecības tehnoloģijas un augstākās kvalitātes materiālus. Pie mums zobārsti-protēzisti strādā plecu pie pleca ar profesionāliem zobu tehniķiem –  augsti kvalificētiem speciālistiem ar daudzu gadu praktisko pieredzi, tādējādi darot visu, lai Jūs mūsu klīnikā ne tikai saņemtu augstas klases zobārstniecības pakalpojumus, bet arī justos komfortabli patīkamā atmosfērā.

Protēžu labošana

Mēs saviem pacientiem spējam uzreiz palīdzēt arī ar zobu protēžu labošanu. Mūsu zobārsti un zobu tehniķi strādā kopā, pateicoties tam, mūsu zobu tehniķi spēj nodrošināt tūlītēju zobu protēzes labošanu. Piemēram, saplīsušas platītes gadījumā nepieciešams 1,5-5 stundas laika. Bet, ja no protēzes ir izkritis zobs vai nolūzusi skava, tad katru dienu SIA “Klīnika Denta” uz vietas strādā zobārsti protēzisti, kas spēs operatīvi palīdzēt.

Kroņi un tiltveida protēzes

Cirkonijkeramikas
Metālkeramikas
Zelta keramikas
Kronis uz „SEMADOS” implanta
Bezmetāla porcelāna kronis
Lietie kroņi
Lodziņkroņi
Plastmasas kroņi
Metāla kroņi

Izņemamās protēzes

Protēzes pēc SR- IVOCAP sistēmas
Elastīgās kosmētiskās parciālās protēzes
Loka protēzes
Akrila protēzes

Jūsu sapņu smaids kopā ar Denta!

klinikadenta.lv