Reģistrācija

67553339, 20289289

Visas nedēļas garumā strādājam no 8.00 - 20.00

Brīvdienās un svētku dienās pieņem dežūrārsts bez pieraksta, dzīvās rindas kārtībā

Rentgens

SIA ”Klīnika Denta” ir aprīkojusi savu rentgenoloģijas kabinetu ar jaunu un modernu Carestream firmas 3D datortomogrāfu, sniedzot mūsu pacientiem augstākā līmeņa zobārstniecības diagnostiku.
Ar šo iekārtu spējam veikt dažādu veidu rentgena diagnostiku:

  • 3D žokļu datortomogrāfiju abiem žokļiem (katram atsevišķi vai pa segmentiem)
  • Digitālo ortopantomogrammu (panorāmas rentgens)
  • Papildus blakusdobumu rentgenogrammu

Priekšrocības

Pateicoties 3D attēliem, mūsu zobārsti un implantologi pirms zobu implanta ievietošanas spēj precīzi plānot implanta ievietošanas vietu, jo, atšķirībā no parastā rentgenuzņēmuma, 3D rentgens ļauj redzēt un izmērīt kaula biezumu, dziļumu un attālumu līdz mentālajam nervam, kā arī attālumu līdz blakusdobumiem. Sarežģītāku operāciju gadījumos zobārsti-implantologi var pat digitāli simulēt implanta ievietošanu, attiecīgi samazinot kļūdu iespējamību operācijas laikā.

SIA ”Klīnika Denta” 3D rentgena cenas:

2.3 3-dimensiju koniskā stara datortomogrāfija (lielais lauks-13cm,17cm) 60,00
2.4 3-dimensiju koniskā stara datortomogrāfija (vienam žoklim) 45,00
2.5 3-dimensiju koniskā stara datortomogrāfija (vienam segmentam) 20,00
2.6 3-dimensiju koniskā stara datortomogrāfijas ierakstīšana diskā 5,00
Kādēļ ir nepieciešams zobu rentgens, un kā tie atšķiras?

Zobu bojāšanās var sākties starp zobiem vai zobu saknē, kurai ir pildīti kanāli, kā arī var veidoties cistas. Bieži vien pacienti atnāk pie zobārsta ar jau gataviem zobu rentgena uzņēmumiem, kas ir gadu vai pat vairāk veci, bet, lai precīzi veiktu zobu diagnostiku, svarīgi ir redzēt, kāda ir aktuālā situācija mutes dobumā, jo gada laikā zobs no pilnīgi vesela var kļūt par bojātu. Maksimāli pieļaujamais laiks rentgena uzņēmumam ir 6 mēneši.

Vēl viens iemesls, kas ir saistīts ar parastajiem (filmiņu vai digitālajiem – sensoru) rentgeniem ir tas, ka tie sniedz maz informācijas, un ar to palīdzību var diagnosticēt viena līdz divu zobu stāvokli, kas apgrūtina sastādīt precīzu ārstēšanas plānu.

Zobu panorāmas rentgens ir divdimensionāls uzņēmums, līdz ar to ir izkropļotas vietas, kuras ir izstieptas vai pārklājas viena ar otru. Tajos ne vienmēr ir iespējams redzēt papildus sakņu kanālus vai iekaisumu zobu saknes galā, kā arī nav iespējams novērtēt kaula biezumu un blīvumu pirms implanta ievietošanas. Savukārt ar 3D rentgena palīdzību var iegūt plašu informāciju par mutes dobumu.

3D sistēmas rentgens tiek attēlots trīs slāņu projekcijās, bez jebkādiem izkropļojumiem, turklāt proporcijā 1:1, ļaujot novērtēt zobu un audu stāvokli ar ķirurģisku precizitāti. Šie ir iemesli, kāpēc tieši 3D rentgena uzņēmums ir pacientam labākais risinājums.

Jūsu sapņu smaids kopā ar Denta!

klinikadenta.lv