Reģistrācija

67553339, 20289289

Visas nedēļas garumā strādājam no 8.00 - 20.00

Brīvdienās un svētku dienās pieņem dežūrārsts bez pieraksta, dzīvās rindas kārtībā

Zobārsti

null

DR. INETA PLESKAČOVA

SIA ”KLĪNIKA DENTA” GALVENĀ ĀRSTE

SIA ”Klīnika Denta” galvenā ārste. Ar zobu implantiem strādā kopš 2001. gada, pirms tam pabeidzot apmācības Vācijā un ASV, kur iegūtas gan teorētiskās, gan praktiskās zināšanas šajā jomā.

Ikdienā I. Pleskačova strādā gan kā ķirurgs, gan kā protēzists, paralēli tam patstāvīgi turpinot apmācības dažādos kursos un implantoloģijas simpozijos, pilnveidojot savas profesionālās zināšanas un prasmes.

null

NATALIIA BILASH

SERTIFICĒTA ĀRSTE-STOMATOLOĢE

Sertificēta ārste-stomatoloģe, kas specializējās kā zobu terapeite, ķirurgs, protēzists, implantologs. Lai uzzinātu visu par jaunākajām tehnoloģijām un modernākajām ārstēšanas metodēm, savas zināšanas regulāri papildina, apmeklējot starptautiskus kongresus, kursus un seminārus. Kursi ir apmeklēti tādās valstīs kā Ukraina, Krievija, Vācija, Čehija, Igaunija, Beļģija, Horvātija, Francija un Itālija.

Daktere attiecās un strādā ar rūpību pret katru savu pacientu, kā arī māk atrast individuālu pieeju pat īpaši bailīgiem pacientiem.

null

DR. ŅIKITA ŅIKOŅECS

DDS, SERTIFICĒTS ZOBĀRSTS

DDS, Sertificēts Zobārsts. Latvijas Zobārstu asociācijas biedrs.
Sniedz vispārējus zobārstniecības pakalpojumus:

  • Plombēšana;
  • Kanālu ārstēšana;
  • Protezēšana;
  • Ķirurģija;
  • Implantācija.

Sniedz gan plānveida ārstēšanas pakalpojumus, gan arī palīdzību akūto sāpju gadījumā.

Piedalās Latvijas un starptautiska mēroga konferencēs un kursos. Papildina zināšanas, lai darbā pielietot mūsdienu tehnoloģijas un metodes.